Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
22
června

Vítání léta v Domově Sulická

CityBee podporuje

zpět na výpis akcí
 

V areálu Domova Sulická proběhne tradiční Vítání léta. Přijďte se pobavit, zatancovat, program je pro malé i velké!

Datum:22. 06. 24
Cena:Zdarma
Čas:13:00 - 18:00
Kategorie: kultura|koncerty, hudba, zábava| zábava - ostatní, poznání| ostatní, pro děti| Zábava

V sobotu 22. června 2023 proběhne v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Sulická tradiční zábavní odpoledne Vítání léta. Vstup na akci je dobrovolný.

Moderátorka a herečka Ilona Svobodvá uvede od 13 hodin celu řadu účinkujících včetně bohatého doprovodného programu. Na své si jako obvykle přijdou jak dospělí návštěvníci, tak samozřejmě i děti. Na ně čeká mimo jiné skákací hrad, škola klaunů, malování na obličej, dětský koutek, ale také ukázky hasičské a policejní techniky.

Srdečně zveme na Vítání léta, bez kterého si už v Domově začátek letních měsíců neumíme představit, všechny blízké i opatrovníky našich klientů, naše kamarády a sponzory i dobrovolníky a také naše sousedy z blízkého okolí!

Na pódiu během odpoledne vystoupí hudební skupiny Čhave Romane.cz, SAMBAL BAND, hity nejen Karla Gotta zazpívá známý muzikálový zpěvák Tomáš Ringel. Nemůže chybět ani skupina AJETO!

Zakoupit si můžete výrobky našich klientů - svíčky, mýdla, keramiku, obraz, ale třeba i tričko či plecháček.

Z důvodu omezených kapacit parkoviště nechte prosím auta doma, akce se koná za každého počasí.

CityBee podporuje
Tel:
Domov Sulická 1597/48
Praha 4, 14000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: