Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

Tradiční Vánoční jarmark Švandova divadla, poprvé v krásném prostředí Tvůrčího domu.

Datum:10. 12. 23
Cena:Zdarma
Čas:12:00 - 18:00
Kategorie: kultura|ostatní, hudba, lifestyle| Nakupování, Móda

Opět po roce jsme pro vás připravili Vánoční jarmark. Proběhne druhou adventní neděli 10. 12. od 12:00 do 18:00 v sále a dvorním prostoru Tvůrčího domu Elišky Peškové.

Na co se můžete těšit?

  • Kromě stánků s rukodělnými výrobky a originálními dárky hostíme například Herecký oděvní bazárek, kde můžete najít skvělé kousky do vašeho šatníku a navíc nákupem přispět na dobrou věc.

  • Chystáme pro vás tradiční vánoční svařák a další typické adventní dobroty, které si budete moci vychutnat v naší klubovně vonící purpurou a františky

  • Nebudou chybět ani hudební vystoupení některých herců a hereček našich amatérských souborů a možná přijdou i známé tváře Švandova divadla.

Vstup zdarma!

Při zakoupení zboží z nabídky stánkařů našeho jarmarku získáte kupón se slevou na vstupenky na představení souboru Švandova divadla. Pokladna divadla pro Vás bude otevřena od 12.00 do 18:30.

Tvůrčí dům Elišky Pe...
Tel: 778886244
Elišky Peškové č. 7
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: