Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
23
září

T​​​radiční sraz amerických vozidel US Cars před OC ...

OC Letňany

zpět na výpis akcí
 

V sobotu 23. září 2023 se uskuteční již 23. ročník přehlídky amerických vozidel, kterou pořádá 1st Veteran US Cars Club Praha.

Datum:23. 09. 23
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 16:00
Kategorie: zábava| lifestyle| pro děti|S tatínkem

ato prestižní akce se bude konat v prostorách parkoviště OC Letňany, které se stane centrem pozornosti pro všechny milovníky amerických automobilů. 

Program akce bude nabízet nejen předváděcí rampu, ale také možnost se dozvědět více o historii a zajímavostech zúčastněných vozidel. Bude zde také vystoupení legendární rockabilly formace Srewballs, která dodá akci nezapomenutelnou atmosféru. 

Jednou z největších atrakcí bude ocenění zúčastněných vozidel v různých kategoriích. Předávání pohárů se uskuteční na závěr akce, což bude vrchol celého dne plného vášně pro americké automobily. 

Pokud vlastníte americký automobil nebo motocykl, neváhejte a přijeďte předvést své vozidlo k OC Letňany v sobotu 23. září 2023. Registrace účastníků bude probíhat od 8 hodin, samotný program začne v 10 hodin. Slavnostní předávání cen se uskuteční od 15 hodin. 

Těšíme se na Vaši účast a společně si užijeme den plný vášně pro americké automobily. 

OC Letňany
Tel: +420 221 742 400
Veselská 663
Praha 9, 198 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: