Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
ledna

Live music: Alex & Caolan Duo

Manifesto Anděl

zpět na výpis akcí
 

Přijďte si užít kouzelný večer plný živé hudby v podání kanadského-irského dua Alexe a Caolana v Manifestu Anděl!

Datum:19. 01. 22
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 20:30
Kategorie: kultura|koncerty, hudba gastro| občerstvení, restaurace,

Nechte se unášet na vlnách jejich krásného hudebního projevu. Zpěvu a dvou akustických kytar. Uslyšíte písně autorské i covery v jejich úpravách.

Alex a Caolan je moderní folkové duo, které tvoří Kanaďan, Alex Montyro a Ir, Caolan O’Neill-Forde. Jejich kreativní vývoj byl od začátku poháněn smyslem pro dobrodružství, vášní pro muziku a láskou k vyprávění příběhů. Od té doby, co se dvojice muzikantů přestěhovala do Prahy, vybudovala si slušnou reputaci pro svoje hudební schopnosti a živá vystoupení. Dvojice má za sebou řadu úspěšných vystoupení po celém světě.

U skvělého vystoupení si můžete dopřát teplé jídlo a ochutnat některé z našich horkých koktejlů jako je Mandarine Gin Toddy, Blackcurrant Punch, Hruškový Shrub či Manifesto svařák, které vás zahřejí od hlavy až k patě.

Manifesto Anděl
Tel:
Ostrovského 34
Praha 5 - Smíchov, 150 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: