Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
března

Dyzajn market Jaro

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí
Tip

Jde o pravidelný, výběrový trh autorské tvorby, kde potkáte 180+ lokálních dyzajnérů, tvůrců a kulinářských umělců.

Začátek:12. 03. 22
Konec:13. 03. 22
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: zábava| lifestyle|Nakupování, Móda

Můžete prohlížet i nakupovat originální šperky, oblečení, doplňky, kabelky, batohy, porcelán, dekorace, hračky nebo papírenské zboží.
Taky si můžete přijít pochutnat na výběrové kávě, sladkých i slaných dobrotách, drincích i pořádných jídlech pro masožrouty i vegany.
Akce se účastní lokální tvůrci z České republiky, Slovenska, Maďarska, Rakouska a Německa.
....................................................................................
Platná vládní nařízení najdete na našich sociálních sítích v týdnu před konáním nebo pak v místě konání.
....................................................................................
 Focení na akci 
Vážení návštěvníci a účastníci Dyzajn marketu, prosím berte na vědomí, že se jedná o akci veřejného charakteru a je audiovizuálně dokumentována. Ujišťujeme vás, že vynakládáme maximální úsilí, aby fotodokumentace nezahrnovala cílené fotografie jednotlivých osob bez existence jejich předchozího souhlasu, nicméně některé fotografie davu či prostoru přesto mohou obsahovat i vaši podobiznu.
Dokumentační fotografie či videa budou zveřejněny na stránkách www.facebook.com/dyzajnmarket, www.dyzajnmarket.com a www.instagram.com/dyzajnmarket pro účely propagace této akce.
Budete-li se snad zachycením a zveřejněním fotografii z této akce cítit dotčeni ve svých právech, prosím abyste vznesli námitku proti zveřejnění u pořadatele akce na e-mailové adrese: info@dyzajnmarket.com a vaše fotografie bude z výše uvedených webů ihned odstraněna.

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: