Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
září

Den hrdinů - přehlídka techniky

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí
 

Přijďte se seznámit s prací integrovaných záchranných složek. Ukázky těžké techniky, technického vybavení, historických vozidel a dalších zajímavostí.

Datum:25. 09. 21
Cena:Zdarma
Čas:13:00 - 18:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, poznání| ostatní

V jeden den si můžete prohlédnout speciální sanitku s názvem ATEGO od Zdravotnické záchranné služby, letištní zásahový speciál Panter, kolového obrněnce Pandur od armády ČR, vyprošťovací tank Správy služeb Hlavního města Prahy a další unikáty.

Zábava pro děti i dospělé

Nebudou chybět ani soutěže, dospělí si vyzkouší třeba běh s hasičskou hadicí, pro děti bude připraveno několik stanovišť s úkoly, za jejichž splnění získají razítka do „Pasu malého záchranáře“ a za odměnu dostanou drobné ceny.

Doprovodný program

Součástí programu Dne hrdinů budou dvě soutěže hasičů. Profesionální týmy z celé republiky se utkají v rámci  Memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyproštování osob z havarovaných vozidel. Dobrovolní hasiči poté v VI. mistrovství ČR jednotek SDH obcí ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel. Můžete si tak prohlédnout jak práci profesionálů, tak dobrovolných hasičů. Soutěže začnou v sobotu v 9:00 hodin a slavnostní vyhlášení vítězů je plánováno přibližně v 16:00 hodin.

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: