Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

06
srpna

Tom of Finland: party & movie

Manifesto Florenc

zpět na výpis akcí
 

Přijďte oslavit 10. výročí Prague Pride a vyjádřit podporu LGBT komunitě i společnému setkávání. Čeká vás mimo jiné DJ nebo film.

Datum:06. 08. 20
Čas:17:00 - 23:00
Kategorie: kultura|kina, zábava| party a kluby, zábava - ostatní

Manifesto je místem pro setkávání lidí bez ohledu na to, jakého pohlaví je tvůj partner, ve které zemi ses narodil/a nebo jakým jazykem mluvíš. Pro Manifesto je diverzita na prvním místě ve všech ohledech. Je to jedna z našich základních hodnot, a i proto u nás najdete bohatý výběr různých kuchyní či kulturních akcí. Chceme lidi sbližovat skrze gastronomii i zábavu, která je pro každého.

Přijďte s námi oslavit 10. výročí Prague Pride a vyjádřit podporu LGBT komunitě i společnému setkávání.

Program:

17:00-21:00 DJ Petr Rozkota
21:30 Promítání filmu Tom of Finland

DRESS CODE: Knírek
Pop-up bar: Speciální koktejly s vodkou Tom of Finland | Premier Wines & Spririts

Speciální foto stěna

LETNÍ KINO: Tom of Finland

Vyznamenaný důstojník Touko Laaksonen se vrací z druhé světové války a velmi rychle zjišťuje, že život ve Finsku v době míru je pro něj stejně znepokojivý. Helsinky jsou prodchnuté homofobií a všichni muži jsou nuceni k tomu, aby se oženili a měli děti. Touko nalézá útočiště ve vlastní umělecké tvorbě, která se začíná specializovat na stylizované homoerotické kresby svalnatých mužů. Laaksonenovo dílo opatřené slavným podpisem „Tom of Finland“ se stalo emblémem celé generace mužů a pomohlo zažehnout plameny gay revoluce.

Manifesto Florenc
Tel:
Na Florenci
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Na druhou vlnu naskočilo zatím jediné autokino – to na Strahově. Až tam vyrazíte, nezapomeňte si cestou pořádně zatopit v autě, ať vám pak poslech bijáku neruší zimou cvakající zuby.

Doporučujeme vyzkoušet: