Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
června

ZRUŠENO: Veletrh vědy 2020

Akademie věd České republiky

zpět na výpis akcí
 

6. ročník VELETRHU VĚDY se blíží! Poznejte zblízka svět vědy, výzkumu a nejnovějších technologií. Potkejte zajímavé vědecké osobnosti.

Začátek:04. 06. 20
Konec:06. 06. 20
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: zábava| poznání|muzea, veletrhy lifestyle| pro děti|

O VELETRHU VĚDY
Veletrh vědy je největší populárně naučná akce v ČR, kterou každoročně pořádá Akademie věd ČR. Zabývá se vědou ve všech jejích podobách a nabízí svým návštěvníkům to nejzajímavější ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů. Akce prezentuje široké veřejnosti v jeden čas na jednom místě to nejzajímavější, co může česká věda nabídnout.

Cílem Veletrhu vědy je nejen popularizovat vědu, ale také podpořit nábor nových studentů, uplatnění absolventů a rozvoj pedagogů. Ve svých panelových diskusích se zamýšlí nad tématy současné společnosti a špičkového výzkumu. Díky rozsáhlému programu se stává komplexní událostí pro podporu vědy v ČR.

PVA EXPO PRAHA
Tel: 221403111
Beranových 667
Praha, Letňany, 199 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: