Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Hamr sport Záběhlice

Praha 10, K Prádelně 1, 106 00

zpět na výpis
Tip
   
Hamr sport Záběhlice

Sportovní areál Hamr v Záběhlicích nabízí sportovní vyžití, zábavu a relaxaci pro celou rodinu.

Telefon:272772762
Kategorie: sport|fitness, míčové sporty

Všechna sportoviště jsou vybudována nejmodernější technologií, s maximálním profesionálním přístupem zaměstnanců a zúročením dlouholetých zkušeností.

Naším cílem je nabídka těch nejkvalitnějších podmínek pro příjemné, aktivní a bezpečné prožití volného času.

Sportovce i nesportující návštěvníky zveme k posezení do rozlehlé samoobslužné restaurace s terasami, zaparkovat mohou na dvou bezplatných parkovištích.

O tom, že se areály HAMR staly velmi oblíbenými, svědčí i jejich současná návštěvnost. Za loňský rok jimi prošlo cca 1 milion lidí.Tato skutečnost nás všechny motivuje k dalšímu rozvoji služeb a sportovních aktivit na špičkové úrovni.

Naším cílem je připravit pro vás sportoviště na profesionální úrovni a poskytovat veškeré další služby na takové úrovni, abyste od nás odcházeli spokojení a těšili se na další návštěvu.

K Prádelně 1
Praha 10, 106 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na ty nejlepší vánoční trhy, ochutnáte tradiční i netradiční vánoční speciality, nakoupíte ekodárky, zajdete na mikulášskou... Tady je předvánoční nadílka těch nejlepších prosincových akcí zdarma.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: