Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Hamr sport Braník

Praha 4, Vltavanů 1542, 147 00

zpět na výpis
Tip
 
Hamr sport Braník

Sportovní areál Hamr Vám v Braníku nabízí sportovní vyžití, zábavu a relaxaci pro celou rodinu.

Telefon:244462467
Kategorie: sport|fitness, míčové sporty

Sportovní areál HAMR – Braník je pro Vás otevřen od roku 2005.

Našim návštěvníkům nabízíme 9 tenisových kurtů, fotbalové hřiště s umělým povrchem, 5 beach volejbalových hřišť, jeden antukový kurt na volejbal nebo nohejbal. V nové multifunkční sportovní hale najdete jak badmintonové kurty, tak i kvalitní sportovní zázemí pro florbal a futsal. Stejně jako v areálu v Záběhlicích, si můžete v Braníku zapůjčit rakety na tenis, badminton, míče na fotbal, beach fotbal, volejbal, beach volejbal.

Pro zájemce o in-line bruslení máme k dispozici 80 párů bruslí K2 té nejvyšší kvality a k zapůjčení jsou i koule na petangue. Ke sportování v areálech HAMR patří neodmyslitelně kvalitní zázemí moderních šaten, sprch a pochopitelně též bezplatné parkoviště.

V našem areálu poblíž Vltavy můžete nejen sportovat či relaxovat, ale také ochutnat něco dobrého z široké nabídky naší kvalitní kuchyně. O tom, že se areály HAMR staly velmi oblíbenými, svědčí i jejich současná návštěvnost. Za loňský rok jimi prošlo cca 1 milion lidí.

Naším cílem je připravit pro vás sportoviště na profesionální úrovni a poskytovat veškeré další služby na takové úrovni, abyste od nás odcházeli spokojení a těšili se na další návštěvu.

Vltavanů 1542
Praha 4, 147 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: