Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Restaurace RED Pif

Praha 5, Nádražní 222/23, 15000

zpět na výpis
Tip
 
Restaurace RED Pif

Restaurace RED Pif Anděl - unikátní spojení české kuchyně a výtečného plzeňského piva s francouzskou gastronomií a přírodními víny.

Telefon:257 941 669
Kategorie: gastro|bary a pivnice, restaurace

Potkalo se pivo s vínem — narodil se RED Pif

Příběh wine baru RED Pif se začal psát v roce 2010 na Starém Městě pražském v ulici U Dobřenských. Za pár let po svém otevření se stal legendou u nás i v zahraničí a místem setkávání všech nadšenců pro přírodní vína, pěstovaná jako za starých časů — spontánně kvašená, bez chemických postřiků, přichucování, filtrace a síření. Získal řadu ocenění a byl opakovaně zmiňován ve světových magazínech a knihách o gastronomii i architektuře. V nově otevřené restauraci RED Pif propojujeme tradiční českou kuchyni, výtečný plzeňský ležák s moderní francouzskou gastronomií a výběrem přírodních vín, převážně francouzských, které jinde u nás nenajdete. Design restaurace je inspirovaný tradičním tvaroslovím dřevěných hospod.

Nádražní 222/23
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: