Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Playpaper - atelier pro každého

Praha, Na Pankráci 86, 14000

zpět na výpis
 
Playpaper - atelier pro každého

V našem art studiu se zaměřujeme na 3 umělecké techniky za použití rotačního stolu a malířských doplňků.

Kategorie: kultura|vizuální uměnízábava|zábava - ostatnípoznání|ostatnípro děti|Kreativita

PENDULUM ART – MALBA NA PLÁTNO POMOCÍ KYVADLA, ROTACE A DALŠÍCH TECHNIK

Vytvořte si vlastní umělecká díla. Naše studio najdete v Arkádách Pankrác.

Nepotřebujete mít žádné výtvarné nadání a přesto vytvoříte fascinující obraz. Je to snadné a zvládne to každý, včetně dětí.

Pouring

Nalévání barev, které z vás udělá umělce. Litím a prolínáním tekutých akrylových barev jedna přes druhou, vykouzlíte krásné a neotřelé abstrakce a mramorové struktury. U této techniky doporučujeme spíše menší rozměry plátna, počítejte zároveň s větší spotřebou barev.

Pendulum art

Kombinací kyvadlové barvy, náhody a zemské gravitace vzniká unikátní a neopakovatelný obraz. Tato technika je ideální na několik menších pláten nebo pláten větších rozměrů, kde vytvořené vzory krásně vyniknou. Zároveň není tak velká spotřeba barev jako u předchozí techniky.

Spin art

Při této technice se vytváří obrazy pomocí rotujícího plátna a zavěšené malířské hrazdy různých velikostí. Výsledkem jsou pak neobyčejné duhové spirály. Tato technika je nejlepší na větších formátech pláten s velkým použitím barev.

Více infor mací zde: http://playpaper.cz/

Na Pankráci 86
Praha, 14000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: