Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Chléb a Hry - pečivo a zábava

Praha, Štefánikova 339, 15000

zpět na výpis
 
Chléb a Hry - pečivo a zábava

Ve Štefánikově ulici najdete dům Chléb a Hry. Název přesně popisuje, co zde můžete najít - Antonínovo pekařství a prodejnu stolních her Albi.

Telefon:731 395 153
Kategorie: zábava|zábava - ostatnígastro|gastro prodejny, občerstvenílifestyle|Nakupování

Ve Štefánikově ulici najdete dům Chléb a Hry. Název přesně popisuje, co zde můžete najít - Antonínovo pekařství a prodejnu stolních her Albi.

Chléb a hry - nová prodejna, která vyrostla na Arbesově náměstí v Praze. A není jen tak ledajaká. Albi prodejnu, ale třeba i prostor pro rodinné párty najdete v prvním patře. A v přízemí si budete moci vychutnat čerstvé pečivo, užít si snídani nebo kávu v Antonínově pekařství.

V Antonínově pekařství pekaři před očima zákazníků kouzlí při přípravě těsta, pečou ty nejlepší rohlíky a ten nejchutnější chleba. Místo, kam lidé chodí nakupovat s chutí, kde se pokaždé mohou zamilovat do nového kousku sladkosti, polévky či vůně dobře upražené kávy. Zde si přejí v každém ze zákazníků probudit touhu vracet se, poznat a ocenit kvalitu dobrého pečiva, jídla a kávy.

Prodejna Albi je plná polečenských her, humorných dárků a dalšího sortimentu.
Najdete zde stolní hry pro malé i velké, vonné svíčky, měnící se trička, přání, dárkové tašky nebo bambusové nádobí.

Štefánikova 339
Praha, 15000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: