Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sabina Rich

Praha 2, Bělehradská 60, 120 00

zpět na výpis
   
Sabina Rich

Česká značka, kterou založila mladá návrhářka a stylistka Sabina Sádková.

Telefon:604 181 449
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Beauty, Móda

Sabina vystudovala střední uměleckou školu textilních řemesel
a následně studovala na Fakultě umění a designu Ladislava Sutnara
na Západočeské univerzitě v Plzni. Již během studií se pustila do spolupráce s tradiční českou značkou Snaha a stala se hlavním designérem značky, díky tomu dostala možnost podílet se na navrhování obuvi pro úspěšné české návrháře na jejich přehlídky v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week (Petra Ptáčková, LaFormela). Vsoučasné době je členkou České podiatrické společnosti a zabývá se nejen designem, ale i zdravím chodidel.

Na základě svých dřívějších spoluprací se stala odborníkem na zdravé obouvání, především na dětskou obuv, a proto i díky své umělecké
a kreativní duši vytvořila vlastní kolekci bot určenou pro ty nejmenší
a jejich maminky s názvem SABINA RICH. Kolekce klade velký důraz
na zdravé a kvalitní obouvání, proto je každá bota doplněna variabilní ortopedickou stélkou na míru podle typologie nohy. Hlavním cílem značky je kvalita zpracování, pohodlnost a splnění nároků na zdravotní aspekty. 

'Boty SABINA RICH jsou nejen Vaší sdílenou radostí s někým blízkým,
ale i Vaší zdravou neřestí!'

Bělehradská 60
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud jste kvůli koronavirové pandemii už měsíc zavření doma a na dveře vám klepe maximálně tak kurýr s nákupem, máme pro vás dobrou zprávu. Co nevidět u vás zaklepou i Vánoce. Naštěstí víme, jaké dárky komu koupit, a hlavně taky, kde je seženete.

Doporučujeme vyzkoušet: