Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Pilsnerka Národní

Praha 1, Národní 22, 110 00

zpět na výpis
 
Pilsnerka Národní

Plzeňské pivo nejvyšší kvality, doplněné vynikajícím jídlem a vkusným interiérem.

Telefon:+420 266 710 418
Kategorie: gastro|bary a pivnice, restaurace

Tradiční i moderní gastronomie
Naše pivo vaříme jen z těch nejkvalitnějších surovin. Jednou z nich je i výjimečný Žatecký poloraný červeňák, který našemu pivu dodává jemnou hořkost a typické chmelové aroma.
Originální prostředí
K orosené sklenici plzeňského piva neodmyslitelně patří i stylová atmosféra restaurace. Ta vychází z letitých tradic a připomíná slavnou historii našeho pivovarnictví. Oku lahodící výzdoba podtrhuje pohodové okamžiky strávené u našeho piva. Váš zážitek tak bude silnější než kdekoliv jinde.
Pivní klenot
Aby chuť našeho piva měla skvělý říz a dokonalou chuť, věnují mu naši mistři výčepní veškerou péči a všechen svůj um. Díky tomu na vás čeká sklenice plná jiskrného, zlatavého potěšení se smetanově hustou pěnou.

Otevírací doba
Po - Ne: 11:00 - 23:30

Národní 22
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos v Praze promítají filmy pod širým nebem v letních kinech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: