Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Votre plaisir - Klimentská

Praha, Klimentská 1, 110 00

zpět na výpis
 
Votre plaisir - Klimentská

Preciznost francouzského cukrářství a opravdová chuť. Tím vynikají dezerty Votre plaisir.

Telefon:737 509 106
Kategorie: gastro|cukrárny a lahůdky

Značku založili před 8 lety Michal a Gabriela Hrubcovi s touhou formovat novou cukrářskou tradici v Česku. Jejich cukrárnu s dílnou najdete na adrese Klimentská 1.

Dort Le Mystère du Plaisir je pokaždé jiný. Příležitost, ke které ho vyrábíme, vaše oblíbené ingredience i sezóna ovlivní to, jak bude vypadat a chutnat zrovna ten váš. A my se postaráme, aby výsledek byl zážitkem, na který nezapomenete. Objednejte si ho od úterý do soboty (9–18 hodin) minimálně 72 hodin předem na telefonu +420 737 509 106.

Otevřeno od úterý do soboty od 9 do 18 hodin.

Klimentská 1
Praha, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: