Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Mystery yoga

Praha, Na Poříčí 25, 110 00

zpět na výpis
 
Mystery yoga

Jógové studio v Černé labuti. Zaměřuje se na dynamickou jógovou praxi s důrazem na energii a aromaterapii.

Telefon:605 351 554
Kategorie: lifestyle|Relax, Zdraví

Studio je zaměřené především na dynamické styly jógy jako je vinyasa, power, asthanga nebo hatha flow. Tyto styly jsou ideální pro ty, kteří potřebují takzvaně vypnout a vyčistit si hlavu.

Těší se na vás ve studiu, které je upravené a dekorované tak, aby působilo energeticky příjemně. Studio je prostorné a klidné s kvalitním odvětráváním sálu. Ve studiu můžete vnímat příjemné vůně olejíčků a vonných tyčinek. Aromaterapii používáme také v průběhu lekcí nebo v jejich závěru v pozici mrtvoly. Design studia je, jak už napovídá název studia, doslova mysteryózní. Najdete zde nádech vesmíru, prvky Egypta a samozřejmě Indie. Celým studiem Vás provede výstava krásných energetických obrazů které Vás doslova pohltí.

Jóga je vhodná pro každého, kdo se nebojí hýbat, ať už s jógou máte zkušenosti nebo teprve začínáte. Je ideální na zkrácené svaly i k jejich posílení nebo jako doplněk k jakémukoli sportu – zlepší Vám výkon. Také po duševní stránce Vás jóga pohladí. Jóga učí pokoře, trpělivosti a lásce k sobě. S jógou můžete začít v jakémkoli věku. Je to jen na Vás, kdy se rozhodnete. Jóga je pro všechny.

Naši speciálně vybraní lektoři jsou zasvěceni do systému Reiky a přijímají čistě rostlinnou stravu. Jejich doteky a slova léčí božskou, čistou a pozitivní energií. Každý lektor má svůj styl, proto zkoušejte a najděte si toho svého, který Vás rád a s láskou povede na Vaši cestě!

Na Poříčí 25
Praha, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: