Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Hot Wings

Praha 17, Sokolovna Řepy - Na Chobotě 125/2b, 163 00

zpět na výpis
 
Hot Wings

Ojedinělý hudební a taneční večer v rytmu swingu, latiny, standardu a příbuzných stylů. Rádi tančíte nebo se jen chcete stylově pobavit?

Kategorie: kultura|koncerty, hudba

Po čtyřech letech kapela Hot Wings přichází se svým tanečním večerem v rytmu latiny, standardu, swingu, rock 'n' rollu a příbuzných stylů. Na své si přijdou nejen milovníci hudby 20. až 60. let minulého století, ale i nadšenci do standardních, latinskoamerických a filmových melodií. Těšte se na večer plný hot hudby, tance a zábavy!

Sokolovna Řepy - Na Chobotě 125/2b
Praha 17, 163 00
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: