Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Český golfový klub

Praha 5 – Smíchov, Císařská louka, 15000

zpět na výpis
 
Český golfový klub

NOVÁ ÉRA ČESKÉHO GOLFU.

Telefon:+420 731 125 120
Kategorie: zábava|zábava - ostatnísport|golf a minigolflifestyle|Relax

Nejvýhodnější hra na nejlepších golfových hřištích!
 
Hra na několika golfových rezortech v rámci jediného členství, špičková a velmi oblíbená hřiště, které najdete na www.cgk.cz, na výběr máte z několika typů členství, garance dostupnosti volných míst.
 
Hrajte s námi na 43 hřištích za nejlepších podmínek!
 
Albatross, Hodkovičky, Karlovy Vary, Karlštejn, Kácov, Kunětická hora, Benátky, Cihelny, Haugschlag, Hrádek, Kynžvart, Mladá Boleslav, Motol, Slapy, Ypsilonka,... Alfrédov, Barbora, Botanika, Čertovo Břemeno, Hazlov, Hluboká nad Vltavou, Ještěd, Lázně Bohdaneč, Liberec Machnín, Líšnice, Malevil, Molitorov, Myštěves, Písek - Kestřany, Podbořánky, Poděbrady, Sokolov, Štiřín, Teplice -Cínovec, Terezín.
 
 

Císařská louka
Praha 5 – Smíchov, 15000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: