Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

studio CERE

Praha 4, Podolské nábřeží - přístav 1, 14700

zpět na výpis
Tip
 
studio CERE

V pražském Podolí je nové Body&Mind studio Cere. V nabídce jsou například lekce jógy, pilates, lekce zaměřené na zdravá záda a další.

Telefon:777662282
Kategorie: sport|jóga

Nové Body&Mind Studio CERE je ideálním místem pro milovníky jógy a pilates. Najdete zde speciální cvičení pro těhotné, lekce zaměřené na zdravá záda a další. Studio se nachází v krásné lokalitě s výhledem na řeku, přímo v Yacht clubu CERE nad restaurací Podolka. Všichni příznivci zdravého pohybu si zde přijdou na své.

Podolské nábřeží - přístav 1
Praha 4, 14700
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Duben byl měsícem splněných šéfkuchařských snů. Jan Punčochář otevřel restauraci U Matěje, podnik Bockem Ondřeje Kynčla se bude otvírat co nevidět a Neapol na vás dýchne v nově otevřené Manú Praga, které vládne vařečka Emanuela Ridiho. Ale nejen jídlem člověk jest živ...

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Ať vás ani nepadne zapínat televizi! Máme pro vás pět tipů, kam vyrazit s dětmi, když je za okny zrovna nečas. Co třeba chytat ryby v muzeu, zkusit najít králíka v rádiu nebo si vytvořit vlastní plechový hrnek?

Doporučujeme vyzkoušet: