Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Croq'n'Roll

P3 Žižkov, Koněvova 11, 13000

zpět na výpis
Tip
 
Croq'n'Roll

Nekuřácké nové bistro/fastfood, které vás zaujme především plněnými kroketami a to naší výrobou. Dále teplou polévkou a burgery.

Telefon:+420777697002
Kategorie: gastro|kavárny, občerstvení

U nás v Croq´n´roll nadeš všechno, jen né obyčejné krokety. Každý týden přicházíme s novými recepty, variantami a způsoby, jak si ještě více užít tuhle "klasickou přílohu".

Zastav se klidně i víckrát do týdne a pokaždé si budeš moct dát něco nového! Kromě kroket u nás najdeš zajímavé a chutné saláty, wrapy, sendwiche nebo hranolky. Hrdlo svlažíš oroseným točeným, domácí limonádou nebo výběrovou italskou kávou Costadoro. Nabídku jsme rozšířili o burger a pečená kuřecí křídla. A to všechno vámi rádi připravíme i s sebou!

Ale hlavně, hlavně máme pořádné koule. Máme koule chutí a tvarů, jaké jsi ještě určitě neochutnal/la. Na viděnou v Croq´n´Roll!

Koněvova 11
P3 Žižkov, 13000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Bez placení si prohlédnete výstavy v Národní galerii, prověříte, jak funguje vaše paměť, podíváte se do pražského podzemí, na Planet festu si osvojíte nové trendy zelené výchovy a také přivítáte jaro...

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: