Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Donut Shop

Praha 2, Lublaňská 39, 120 00

zpět na výpis
Tip
 
Donut Shop

Ručně vyráběné donuty od začátku do konce. A k nim samozřejmě výběrová káva.

Telefon:775 600 125
Kategorie: gastro|cukrárny a lahůdky

Jsme Donut shop, malý rodinný podnik. Náš krámek jsme otevřeli v roce 2017  za tu dobu jsme se jen ujistili v tom, že jsme opravdu milujeme to, co děláme. A chceme se dále zlepšovat a posouvat.

Naše donuty jsou ručně vyráběné od začátku do konce celého procesu. Každý den začínáme už ve 3:30 ráno přípravou a válením těsta, v 8 hodin už jsou naše donuty vystavené pro vás, naše zákazníky. A během dopoledne pak přiděláváme další, aby se dostalo na všechny z vás. A nebojte se, myslíme i na vegany. V naší nabídce najdete vždy alespoň pět veganských variant.

Nejsou to ale jen donuty, čím vám zpříjemníme den. Naši baristé vám ke krabičce čerstvých koblihů připraví také kvalitní výběrovou kávu (specialty coffee).  Tu odebíráme především z evropských pražíren (berlínský The Barn, White Label z Amsterdamu nebo třeba Dark Arts Coffee z Londýna). Připravujeme si také v lahvičkách vlastní cold brew. Kvalita našich produktů je pro nás prioritou stejně tak jako zákaznický servis. Proto vynakládáme maximální úsilí, abyste se u nás cítili příjemně a užili si neopakovatelnou atmosféru, kvůli které se budete chtít zase vrátit.

Lublaňská 39
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: