Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Kolovna – nová prodejna v Praze

Praha - Trója, U Trojského zámku 4/1, 171 00

zpět na výpis
Tip
     
Kolovna – nová prodejna v Praze

Vracíme život Trojskému pivovaru! Přijďte to oslávit s námi na otevření naší nové pražské prodejny Kolovna.

Telefon:+420 778 069 318
Kategorie: zábava|sport|běh a kolopoznání|lifestyle|Nakupování

Od roku 2015, kdy se s otevřením penzionu v Jeseníkách začal psát příběh Kolovny, jsme ušli kus cesty. Nyní směřujeme k dalšímu milníku, o který bychom se s vámi chtěli podělit – otevření nové Kolovna prodejny v Praze. 

Budova bývalého Trojského pivovaru v těsné blízkosti Zoologické zahrady opět ožije. Z aktuálních prostor v budově Trojského mlýna se přestěhujeme o pár metrů výše právě do areálu bývalého pivovaru. 

Hlavní budova pivovaru v přední části areálu, která původně sloužila jako varna, humna a sladovnická půda se přemění na dvoupatrovou cyklistickou prodejnu.
Dominantou horního patra jsou vysoká fabrická okna a cihlové zdi, díky kterým na vás v prostoru dýchne původní industriální atmosféra. V celé budově jsou zachovány prvotní dřevěné trámy mezi kterými se bude vyjímat výrazný architektonický prvek – kovové schodiště v mintové barvě.

Chcete vidět nový areál živě? Pojďte s námi v sobotu 25.6. návrat života Trojskému pivovaru oslavit a užít si den plný nejen cyklistického programu. Více informací o slavnostním otevření nové prodejny s bohatým doprovodným programem najdete v našem kalendáři akcí ZDE

U Trojského zámku 4/1
Praha - Trója, 171 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: