Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
září

Jóga zdarma před Centrem Černý Most

Centrum Černý Most

zpět na výpis akcí
 

Hoďte se do pohody s naší jógou!  

Datum:29. 09. 21
Cena:Zdarma
Čas:18:30 - 19:30
Kategorie: sport|relaxace, jóga

Pokud už máte dost věčného vysedávání doma na židli a chcete si zlepšit náladu, můžete teď vyrazit do našeho Centra nejen za nákupy. 

Nově na vás totiž od 2. června čekají pravidelné lekce vinyasa jógy pod taktovkou Petry Špindlerové a Petra Síly. A kdy jindy než se začátkem léta a po dlouhé době covidové potřebujeme zlepšit kondici a pohladit duši?

Lekce budou probíhat každou středu před západním vstupem do centra vždy od 18.30 do 19.30 a jsou zcela ZDARMA. Srdečně zváni jsou všichni nadšenci do jógy, ale i ti z vás, kteří by si rádi jógu poprvé vyzkoušeli – a rázem si ji zamilovali  
A co s sebou? Stačí vám pouze vlastní podložka, negativní test na covid dle platných vládních nařízení, a hlavně úsměv na tváři! Navíc není potřeba nic rezervovat předem, dorazit můžete podle aktuálního počasí i chuti. 

Centrum Černý Most
Tel: 281918100
Chlumecká 765/6
Praha 9, 198 19
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: