Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
únor

Výstava Fenomén Igráček

Vltavanů 229

zpět na výpis akcí
 

Igráček námořník s lodičkou hraje hlavní roli v rámci putovní výstavy Fenomén Igráček, která se po době vrací do Prahy.

Začátek:01. 02. 19
Konec:28. 02. 19
Cena:od 50 Kč
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: pro děti|Zábava

Od 1. do 28. února tohoto roku ji bude hostit Restaurace a kavárna Korkorán a to ve svém galerijním prvním patře secesního pavilonu bývalé vršovické vodárny, kterou stejně jako celý areál spravuje s podporou hl. m. Prahy DDM Praha 4 - Hobby centrum 4. Figurka námořníka byla vytvořena už v 80. letech minulého století a na výstavě bude představena jak její původní, tak současná podoba.  Návštěvníci se seznámí s historií i současností oblíbené české hračky prostřednictvím desítek figurek nejrůznějších povolání a charakterů v historických i moderních variantách. Putovní výstavu připravil český výrobce her a hraček, firma EFKO-karton s.r.o., která IGRÁČKA vyrábí spolu s Inspirací Zlín, která výstavu nově pořádá. Putovní výstavu dlouhodobě podporuje Technické muzeum v Brně, kde před lety vznikla.

Vltavanů 229
Tel: 778 727 286
Vltavanů 229
Praha 4, 14700
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: