Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
června

Den dětí na Lodi Tajemství

Divadelní loď Tajemství

zpět na výpis akcí
 

Pro naše nejmenší (a nejmilejší) návštěvníky jsme opět připravili Dětský den na lodi Tajemství!

Datum:01. 06. 23
Čas:14:00 - 18:00
Kategorie: pro děti|Zábava

Tvořivé odpoledne s výtvarnicí Bárou Hubenou a pohádkové příběhy od Justina Svobody:

Harmonogram:
14:00 – 18:00 Dřevěná dílna Báry Hubené
15:00 – 16:00 Justin Svoboda: Pohádky z celého světa

Dřevěná dílna Báry Hubené
Chcete si vyrobit loutku nebo hračku ze dřeva? Přijďte do Dřevěné dílny, vyvrtejte do dřeva díru, zatlučte hřebíky, přilepte látku a odneste si domů marionetu, kytaru, foťák, ptáčka, rybičku, nebo odplujte na vlastnoručně vyrobené lodičce.
Dílnu vede výtvarnice a scénografka Bára Hubená, věk účastníků tvořivé dílny je neomezen… Příspěvek na materiál: 50 Kč – 200 Kč.

Bára Hubená je loutkářka, hračkářka, scénická výtvarnice. Po studiu na Střední uměleckoprůmyslové škole, obor hračka, a na Divadelní akademii múzického umění, Katedra alternativního a loutkového divadla, byla osm let scénografkou Dejvického divadla. Loutkové výpravy vytvořila také pro Naivní divadlo Liberec, Říši loutek, Buchty a loutky, Hafan studio nebo Bratislavské bábkové divadlo. 20 let vyrábí dekorace a loutky pro divadelní spolek LokVar . Od roku 2006 vede pravidelné kurzy Dřevěné dílny pro děti. S veřejností vyrábí hračky a loutky ze dřeva na festivalu Loutkářská Chrudim, Ejhle loutka, Aréna bratří formanů, Hrnčířské trhy Beroun a Kampa, Folkové prázdniny….
Justin Svoboda: Pohádky z celého světa
Pohádkové příběhy z celého světa vhodné pro červnové sezení na pontonu lodi Tajemství. Jaké a o čem, to bude záležet i na vás. Vaším průvodcem bude vypravěč Justin Svoboda. Vstupné do klobouku.
Justin Svoboda, vypravěč, herec a moderátor, propagátor storytellingu v Čechách, otec dvou dětí, vysoký muž s šednoucími vousy.

Divadelní loď Tajemství
Tel:
Rašínovo nábřeží
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: