Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
února

Dětské středy s tygříkem Maxíkem v Centru Černý Most

Centrum Černý Most

zpět na výpis akcí
 

Centrum Černý Most pořádá pravidelné zábavně-naučné středy pro děti s tygříkem Maxíkem.

Začátek:09. 02. 22
Konec:29. 06. 22
Cena:Zdarma
Čas:00:00 - 00:00
Kategorie: pro děti|Zábava, Kreativita

Vybrat dětem vhodné kroužky z dnešní nepřeberné nabídky se může zdát jako složitý úkol. Centrum Černý Most proto každý týden nabízí hned několik aktivit, které dětem nejen zaplní volné odpoledne, ale zároveň je budou bavit a něco se při nich naučí. Jednou z nich jsou zábavně-naučné odpoledne s tygříkem Maxíkem.

Program probíhá každou středu od 16.00 do 17.00 v Maxíkově. Každý měsíc nese jiné téma a na děti čekají tvůrčí dílny, dětské show, divadlo, soutěže, a hlavně spousta zábavy! Například únor se celý ponese ve sportovním olympijském duchu a bude zakončen slavným Turnajem šampiónů. V březnu a dubnu si zase přijdou na své malí kuchtíci a milovníci čar a kouzel. Kompletní program k aktuálnímu tematickému celku je vždy k dispozici na webových stránkách Centra Černý Most www.centrumcernymost.cz .

Tematické celky:

únor – Pod pěti kruhy

březen – Pohádková kuchyně

duben – Škola čar a kouzel

květen – Divoký západ

červen – Laboratorium doktora Maxíka

Kroužek je zdarma pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most a stačí si pouze rezervovat místo předem na eventy@centrumcernymost.cz. Registraci do programu lze pak jednoduše provést na webu www.centrumcernymost.cz, kde naleznete i další nabízené kroužky.

Centrum Černý Most
Tel: 281918100
Chlumecká 765/6
Praha 9, 198 19
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: