Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
dubna

Koruna Evropy - Nejvyšší hory všech evropských zemí ...

Kino Aero

zpět na výpis akcí

Jarda Zaoral podnikl expedici Koruna Evropy, během níž za 361 dní zdolal nejvyšší vrchol každého z 45 států Evropy a tím vytvořil světový rekord.

Datum:07. 04. 20
Cena:150 Kč
Čas:20:30 - 22:00
Kategorie: poznání|cestování

Mezi lety 2018 a 2019 podnikl fotograf a cestovatel Jarda Zaoral expedici Koruna Evropy, během níž za 361 dní zdolal nejvyšší vrchol každého z 45 států Evropy a tím vytvořil světový rekord. Ještě tři roky zpátky to byl nováček v horském prostředí, ale v kurzu Adventure Academy ve Švédsku získal potřebné zkušenosti, aby se dokázal se všemi Evropskými vrcholy vypořádat. Cesta nebyla jednoduchá. Jardu čekala řada překážek od setkání s medvědem v Černé Hoře, přes laviny v Lichtenštejnsku až po sněhové bouře v Rusku. Přijďte si poslechnout Jardovo poutavé vyprávění a inspirujte se Jardovými fotografiemi na Vaši další horskou expedici.

Jarda Zaoral je profesionální fotograf žijící ve Stockholmu. Kromě komerčního focení svateb, portrétů a interiérů se zabývá focením krajiny a měst. Ve volném čase míří do přírody, kde podniká různé expedice. Mezi jeho největší úspěchy patří rekord v nejrychlejším zdolání nejvyššího bodu každého státu Evropy (361 dní) v rámci expedice Koruna Evropy a zvolení jeho fotografie Stockholmské polární záře za nejlepší fotografii aurory borealis ve Švédsku v roce 2018. Jeho fotografie můžete zahlédnout na výstavách (naposledy na jaře 2019 v Českém Centru ve Stockholmu). O své expedici Koruna Evropy právě píše knihu, která vyjde v dubnu 2020. Jaromír studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze a také na Umeå University ve Švédsku. Před svou fotografickou kariérou pracoval také na české ambasádě ve Stockholmu v agentuře CzechTrade.

Kino Aero
Tel: 271771349
Biskupcova 87/31a
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Doporučujeme vyzkoušet: