Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
03
prosince

Žárovky

Opero s.r.o.

zpět na výpis akcí
 

Přijďte si rozsvítit žárovky na unikátní diskuzní talk show OPERO a Letná akadémia Discover!

Datum:03. 12. 19
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: poznání|ostatní

Svět se někam žene. Můžeme jenom hádat, jak budou za padesát let vypadat práce, škola, vztahy, města nebo příroda. Ale mladší generace má možná, díky přístupu ke globálním sítím a zkušenostem ze zahraničí,prst k pulsu změn blíž, než by se dalo očekávat. Přednáška většinou funguje tak, že starší a zkušený sděluje poznatky mladým. Žárovky to chtějí otočit. Tři lidé kolem pětadvaceti vám přijdou povědět o tom, kam směřuje jejich obor a co to může znamenat pro společnost a svět. O věcech, které jste třeba nikdy neslyšeli, ale které mohou zásadně proměnit životy naše i životy našich dětí. Přijďte si rozsvítit žárovky a zeptat se na cokoli, co vás zaujme!

Speakery budou Petra Moravcová z Avast Software, Damian Machaj z Český rozhlas a Tereza Mašínová z Mikrobiologického ústavu Akademie věd České republiky.

Vstupné je dobrovolné, výtěžek z akce poputuje na stipendium pro sociálně znevýhodněného studenta Discover academie.

Za finanční podporu děkujeme Skupina ČEZ.

Těšíme se na Vás!

Opero s.r.o.
Tel: 777 167 376
Salvátorská 931/8
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: