Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Správce campingu Ondřej Cihlář si pozval další dva hosty.

Datum:26. 03. 19
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: poznání|po praze, památky

Do rozkládacích křesílek usednou architekt a designérka. Dělí je celá generace, oběma však záleží na městě, ve kterém žijí. Prvním je Petr Hlaváček, úspěšný architekt, pedagog ČVUT, někdejší ředitel IPR Praha a současný 1. náměstek primátora pro oblast územního rozvoje a územního plánu. Druhým pak Veronika Rút Nováková, oceňovaná grafická designérka, kritička vizuálního smogu, spoluautorka brněnského Manuálu dobré praxe reklamy a finalistka cen Czech Grand Design 2018.  
___

Druhý díl talkshow pod taktovkou moderátora Ondřeje Cihláře z divadla Vosto5. O architektuře, dopravě, životě ve městě a vizích Prahy budou diskutovat odborníci, politici, vizionáři i aktivní občané. Cílem talkshow je odlehčit složitá témata, přiblížit je veřejnosti a Pražany do procesu městského plánování zapojit.

Registrace v síti GoOut. Rezervace místa končí 5 minut před začátkem akce, poté budou místa nabídnuta návštěvníkům bez vstupenky a to až do naplnění kapacity sálu. Děkujeme za pochopení.

Akce nebude streamována.

Centrum architektury...
Tel: 770 141 547
Vyšehradská 54
Praha 2
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: