Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
října

Příprava na přijímačky - konzultace

Tvůrčí dům Elišky Peškové

zpět na výpis akcí
 

Tato skupinová konzultace je určena všem uchazečům o herecké, dramaturgické nebo režijní obory na DAMU, JAMU, konzervatořích nebo VOŠH.

Datum:04. 10. 23
Cena:Zdarma
Čas:17:30 - 18:30
Kategorie: poznání|ostatní, workshopy

Uvažujete o přijímacích zkouškách na divadelní obor střední nebo vysoké školy a neradi byste podcenili přípravu? Přijďte na konzultaci, kde Vám divadelní profesionál a pedagog pomůže navrhnout nejefektivnější postup přípravy!
Tato skupinová konzultace je určena všem uchazečům o herecké, dramaturgické nebo režijní obory na DAMU, JAMU, konzervatořích nebo VOŠH. Setkáte se zde s divadelním profesionálem a dlouholetým pedagogem s přímou pravidelnou zkušeností z přijímacích řízení, který vám přehledně představí, jaké jsou podmínky „přijímaček“, jaký je jejich standardní průběh a na co se při hodnocení klade největší důraz.

Tvůrčí dům Elišky Pe...
Tel: 778886244
Elišky Peškové č. 7
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: