Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
září

Velký knihař → intenzivní knihařský kurz 13/09 – 11/10

Reformát

zpět na výpis akcí

Během 5 lekcí vás seznámíme s knihařskými materiály, představíme několik knižních vazeb a ukážeme, jak pracovat s knihařskými stroji v naší dílně.

Začátek:13. 09. 23
Konec:11. 10. 23
Cena:3 500 Kč
Čas:18:00 - 20:15
Kategorie: poznání|kurzy, workshopy

Naučte se základy knihařského řemesla a staňte se velkými knihaři či knihařkami. Během 5 lekcí vás seznámíme s knihařskými materiály, představíme několik knižních vazeb a ukážeme, jak pracovat s knihařskými stroji v naší dílně. Pomůžeme vám rozvinout vlastní návrhy tak, abyste je dotáhli do designově čisté podoby a z kurzu si krom nových zkušeností odnesli hotové produkty, jakými jsou sešit a deník/skicák.

Kurz je určen začátečníkům i pokročilým a v průběhu se může přizpůsobovat různému tempu jednotlivých účastníků. 

Proč na kurz k nám?

/ Přistupujeme k tvorbě udržitelně, upcyklujeme nevyužité materiály. Veškerý papír v naší dílně pochází z druhé ruky.
/ Společně s kurzem získáte permanentku na 5 hodin ve sdílené knihařské dílně. Platnost permanentky je 3 měsíce od začátku kurzu.
/ Záleží nám na individuálním přístupu a pohodové atmosféře, proto pravidelné kurzy otevíráme nově pro nižší počet účastníků.

Lektorka MgA. Kamila Nováková

Na Sutnarce prošla ateliéry Kniha a tvarování papíru a Grafický design. Diplomovala příručkou ručně šité vazby Kniha, nůžky, papír. Výchozím bodem její tvorby je vždy materiál, a zajímá ji při tom jeho různorodost a řemeslné zpracování. Vedení workshopů a kurzů vnímá jako partnerskou výměnu zkušeností a přístupů.

/ termín kurzu: 23/09 – 11/10

/ každou středu od 18.00–20.15

/ délka jedné lekce je 2 hodiny 15 minut

/ studenti navštíví celkem 5 lekcí

/ kapacita kurzu je max. 6 studentů

/ vhodné od 14 let

/ cena zahrnuje veškerý materiál a komponenty a zaučovací lekci pro možnost individuálního využívání knihařské dílny po dobu trvání kurzu i mimo čas lekcí (po předchozí rezervaci, během otevírací doby obchodu)

 

 

Reformát
Tel: +420774455750
U Studánky 241/29
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: