Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 
Tip

Týden mozku je festival nejnovějších objevů a trendů ve výzkumu mozku a neurovědách, který je součástí Brain Awareness Week.

Začátek:13. 03. 23
Konec:19. 03. 23
Cena:Zdarma
Čas:11:00 - 18:00
Kategorie: poznání|ostatní

Brain Awareness Week (BAW) je celosvětová kampaň na zvýšení povědomí veřejnosti o úspěších a přínosech výzkumu mozku. Tradici Týdne mozku v České republice inicioval a založil český neurovědec profesor Josef Syka v roce 1998.

Na webu najdete přehled toho, co jsme pro vás letos připravili. Chystají se přednášky, workshopy, výstavy, besedy nebo živé natáčení podcastu přímo z festivalu. To vše nejen v Praze, ale i Ostravě, Olomouci a Hradci Králové. 

Po dlouhých třech ročnících ovlivněných covidovými opatřeními bude festival opět především prezenční, z většiny přednášek hlavního cyklu na Národní však budeme pořizovat záznamy. Několik akcí proběhne také online.

Věříme, že si z programu vyberete a v týdnu od 13. - 19. března 2023 Týden mozku navštívíte. Všechny akce jsou dostupné zdarma.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: