Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
února

Projekce filmu Chlast a debata s adiktologem

Začni učit!

zpět na výpis akcí
 

Projekce dánského filmu Chlast, který je ověnčen Oscarem. Po filmu se můžete těšit na debatu s adiktologem na téma Škola a závislosti.

Datum:16. 02. 23
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 21:00
Kategorie: poznání|VŠ+VOŠ, kurzy, workshopy

Znáte Mads Mikkelsen? A co takhle dánský filmový počin Chlast? Krásných 82 % na CSFD.cz předjímá, že jde o kvalitní kousek. Téma  je jasné. Film pracuje s teorií, že přiměřená „hladinka“ otevírá naši mysl poznání vůkol. 

Ústředními postavami jsou alkohol a skupina unavených středoškolských učitelů na hraně vyhoření. Rozhodnou se pustit do experimentu s alkoholem a otevřením mysli. 

Jak takový experiment dopadne ve filmu zjistíte během projekce.

Jak je to v realitě zjistíte v debatě s Mgr. Tomáše Jandáčem, adiktologem v Ambulanci dětské a dorostové adiktologie kliniky adiktologie 1. LF UK  a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

16. února 2023 v 18:00 v Kampus Hybernská , budova 1B a je to zdarma.

 https://fb.me/e/2E9oiEJnH 

 

 

Po škole!
Tel:
Hybernská 998/4
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: