Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Národní zemědělské muzeum každoročně slaví Mezinárodní den muzeí. Vstup do všech expozic a výstav je v tento den zdarma.

Datum:18. 05. 22
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 17:00
Kategorie: poznání|muzea

Letos budete mít také možnost nechat se provést naším muzeem v doprovodu generálního ředitele NZM Zdeňka Nováka. Speciální prohlídky proběhnou v 10:00, 13:00 a 15:00 hodin. V případě zájmu o prohlídku se stačí nahlásit na pokladně muzea. Budeme se těšit na vaši návštěvu.
 
O mezinárodním dni muzeí
Mezinárodní rada muzeí ICOM vyhlásila 18. květen za Mezinárodní den muzeí v roce 1977 s cílem zvýšit povědomí veřejnosti o úloze muzeí ve společnosti. Bez zajímavosti určitě není fakt, že v tomto roce byl prezidentem ICOM ředitel brněnského Moravského zemského muzea prof. Jan Jelínek. Mottem letošního roku je Síla muzeí. 

Národní zemědělské m...
Tel: 220 308 111
Kostelní 1300/44
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: