Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
19
ledna

Google Ads

Opero s.r.o.

zpět na výpis akcí
 

Naučte se, jak si nastavit úspěšnou online reklamu pro získání nejlepších výsledků!

Datum:19. 01. 22
Cena:Zdarma
Čas:16:00 - 18:00
Kategorie: poznání|

Na workshopu si ukážete, jak začít s Google Ads, aby vaše reklamy měly úspěch. Naučíte se, na co si třeba dávat pozor, jak reklamy využít pro získání nejlepších výsledků a zjistíte, kdy například není vhodná doba začít s Google Ads, ale nejdříve zapracovat na svém webu. 
 
Robert se věnuje online marketingu a škálování byznysů v online prostředí, za což již získal řadu ocenění. Pracuje jako Operations Manager v Riesenia kde se zaměřuje na analýzu, automatizaci, strategii a inovace pro klienty. Už čtvrtým rokem vzdělává jako Google Certified Trainer se zaměřením na online reklamu a marketing.
 
Před začátkem kurzu, prosím, vyplňte dotazník, který Vám před workshopem zašleme. Pomůže nám upravit úroveň workshopu podle vědomostí účastníků.

Opero s.r.o.
Tel: 777 167 376
Salvátorská 931/8
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: