Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

05
května

Webinář: Dítě v zajetí digitálního světa: co bychom ...

Centrum kritického myšlení

zpět na výpis akcí
 

Dnešní děti vyrůstají v odlišném světě, ovlivněném současnými technologiemi. Ve světě, který nazýváme SVĚTEM DIGITÁLNÍM.

Datum:05. 05. 21
Cena:290 Kč
Čas:16:00 - 18:00
Kategorie: poznání|ostatní

Sociální sítě mohou výrazně ovlivňovat naše děti a žáky, vytvářet závislosti a nastavovat nereálné vnímání ideálu krásy. Algoritmy sociálních sítí a jejich způsob fungování mnoho těchto aspektů podporuje.
Jak jako dospělí můžeme co nejlépe vzdělávat děti v oblasti digitální gramotnosti?
Dnešní dětí nejsou horší, nebo lepší, než jsme byli my, ale žijí v jiném světě. A jako dospělí bychom jim měli v tomto světě nabízet oporu, a to i v rámci digitální zralosti.

Na webináři se dozvíte z teorie: jak funguje současná digitální doba a jak fungují algoritmy sociálních sítí a co je vůbec cílem sociálních sítí.
Na webináři se dozvíte prakticky: jak naše děti ovlivňují dezinformace a fake news, a proč je znalost digitálního prostředí naprosto klíčová pro naši budoucnost?

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme 10 nově otevřených podniků za rok 2020, které podle nás na pražské scéně nejvíc zazářily. Kolik z nich jste už navštívili a ochutnali?

Doporučujeme vyzkoušet: