Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

08
dubna

Tomáš Hudeček: Městověda III. - online

CAMP – Centrum architektury a městského plánování

zpět na výpis akcí
 

O mnoha tématech a mnohdy překvapivých paradoxech ve vzájemných vztazích lidí a měst vás seznámí a bude diskutovat Tomáš Hudeček.

Datum:08. 04. 21
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: poznání|po praze, ostatní

Existuje homo urbanus, člověk městský? Šlechtíme se naším pobytem v městské civilizované společnosti? Co ztrácíme a co získáváme naším poměšťováním, jak hluboká je tato naše proměna a jaký vliv mají na tuto proměnu moderní digitální technologie? Chceme vlastně vůbec žít ve městě nebo nás ve skutečnosti města jen přitahují? A působí na nás všechny stejně nebo si některé z nás vybírají? S těmito tématy i dalšími mnohdy překvapivými paradoxy ve vzájemných vztazích lidí a měst vás seznámí a bude diskutovat Tomáš Hudeček, bývalý primátor, vysokoškolský pedagog a v současné době také ředitel sekce rozvoje města na IPRu.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme 10 nově otevřených podniků za rok 2020, které podle nás na pražské scéně nejvíc zazářily. Kolik z nich jste už navštívili a ochutnali?

Doporučujeme vyzkoušet: