Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

20
října

Online: Architecture week: Architektura pro klima

CAMP – Centrum architektury a městského plánování

zpět na výpis akcí
 

O tom v panelové diskuzi promluví například Thomas Vonier z Union of Architects, Andreas Tjeldflaat z norského studia FRAMLAB a další.

Datum:20. 10. 20
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 20:00
Kategorie: poznání|ostatní
 

Jak dnes můžeme čelit současné klimatické krizi? Čím vším ovlivňují architekti a inženýři životní prostředí? Jaký vliv má architektura na sociální, ekonomickou a přírodní udržitelnost? To, jak navrhujeme města, má dopad na kvalitu našeho života. O tom v panelové diskuzi promluví například Thomas Vonier z Union of Architects, Andreas Tjeldflaat z norského studia FRAMLAB, Cat Mash z britského studia Heatherwick nebo Bas ten Brinke z holandského studia 70F Architecture. Akci pořádá Architecture week.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: