Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

20
října

Havaj za hubičku

Kulturní centrum Průhon

zpět na výpis akcí
 

Cestovatelský stand-up o 3 měsíční sólo cestě nalehko, s minimálními náklady, ale o to více zážitky.

Datum:20. 10. 20
Cena:120 Kč
Čas:19:00 - 20:00
Kategorie: poznání|ostatní, cestování

Během 3 měsíční sólo cesty po Havaji se dá stihnout ledacos. Michaela Hrdá projela 4 ostrovy, kde surfovala, chodila po horách, bydlela na stromě s hvězdou české Cestománie, stala se součástí havajské svatby nebo si nechala uletět letadlo.
Většinou stopovala, ale taky se projela na kajaku, plachetnici, pořádný mašině i v policejním autě. Plavala s delfíny i želvami nebo se honila s divočáky.
Přitom stále cestovala relativně nalehko a za hubičku i přesto, že je Havaj jedna z nejdražších zemí, kde kdy byla!
Přijďte se inspirovat na svou (třeba i sólo) cestu, tipy a triky jak na to vás neminou. Nebo si jen vyslechněte cestovatelský havajský stand-up.

Kulturní centrum Průhon
Tel: 601324852
Socháňova 1220/27
Praha 6 Řepy, 163 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V září rozšířila pražské podniky hned dvacítka nováčků. Najdete mezi nimi mezinárodní restaurace, bistra, klasické české hospody, ale i prostory módních návrhářů, místa pro kulturní vyžití nebo Školu čichu...

Doporučujeme vyzkoušet: