Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Přestupní stanice

Čtení u Jiráska

Menu
náš tip
04.12. do 04.12.
16:30 - 17:30
Café Jirásek
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Čtení u Jiráska

Zveme všechny malé i velké milovníky pohádek a příběhů na pravidelné středeční čtení u Jiráska.

 
Cena: Zdarma
 
Café Jirásek
Evropská 664/134
Praha 6
Vizitka pořadatele 
 

Zveme všechny malé i velké milovníky pohádek a příběhů na pravidelné středeční ČTENÍ U JIRÁSKA, které pořádáme ve spolupráci se dobrovolnickou organizací Letokruh, díky němuž získáváme vlastní „Pohádkovou babičku“.

Proč babičky a dědečkové z Letokruhu chodí číst do Café Jirásek?
Protože čtení sbližuje. A to hlavně ty nejmenší s těmi nejstaršími. Pamatujete si ten pocit, kdy Vaše babička zasedla do křesla a otevřela Vaši oblíbenou knížku? Nebo když jste si sedli dědovi na klín a listovali stránkami novými?
Chceme, aby měl každý těchto nezapomenutelných vzpomínek co nejvíc! Nevadí, že nesedíte ve svém obýváku. A ani nevadí, že babička a dědeček jsou pouze „půjčení“. Věříme, že tyto kouzelné chvíle mohou vyrůst kdekoli a kdykoli! 
Třeba i v Café Jirásek, každou středu od 16:30 do 17:30 hodin.

Akce je zdarma.
 
Organizace Stříbrná kariéra - Letokruh, z.ú. podporuje seniory v jejich aktivním životě v oblasti dobrovolnictví. Jako dobrovolníci neztrácejí sociální kontakt, mají pocit nezbytnosti a sounáležitosti. A to jak v rodině, tak i v dalších mezilidských vztazích, které jsou základem šťastného a plného života.
Senioři kolikrát ani netuší, že znají či umí něco, čím by mohli druhému pomoci. My v nich tento potenciál otevíráme a prohlubujeme. A nemusí to být žádné složité dovednosti, někdy prostě stačí jen věnovat pár minut svého času, věnovat kousek sebe......


Zpět na homepage