Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Nocleženka - Armáda spásy

Bohemian Taboo - prodejní pop-up výstava, diskuze a autogramiáda

Menu
náš tip
02.11. do 03.11.
11:00 - 17:00
Černá labuť - Art & Event Gallery
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Bohemian Taboo - prodejní pop-up výstava, diskuze a autogramiáda

Dvoudenní, prodejní pop-up výstava Bohemian Taboo. Budete moci, mimo jiné, zhlédnout ilustrace a fotografie z knihy Bohemian Taboo Stories.

Černá labuť - Art & Event Gallery
Na Poříčí 25
110 00, Praha 1
Vizitka pořadatele 
 

Zveme vás na dvoudenní, prodejní POP-UP výstavu Bohemian Taboo. V parádních prostorách Černá labuť Art & Event Gallery budete moc zhlédnout ilustrace a fotografie z knihy Bohemian Taboo Stories, současně si budete moc knihu prohlédnout a zakoupit. K dispozici bude také další merchandise Bohemian Taboo.

V neděli v 15. hodin se potom uskuteční diskuse a autogramiáda s některými ze spoluautorů knihy Bohemian Taboo Stories. Nabízí se vám tedy jedinečná příležitost spoluautory knihy poznat i osobně.

Touto výstavou a diskusí chceme také vzdát hold svobodě, kterou jsme nabyli před 30 lety díky pádu totalitního komunistického režimu v listopadu 1989. Jen díky této změně mohlo dojít k vydání Bohemian Taboo Stories a uskutečnění této akce. Pop-up výstava se tedy koná v rámci oslav 30 let od pádu komunismu, který pořádá Festival svobody.

Vstupné je dobrovolné. Výtěžek ze vstupného bude použit ke vzniku nadačního fondu Bohemian Taboo, který bude podporovat umělce zabývající se i erotickým uměním.

Otevřeno v sobotu i neděli od 11. do 17. hodin.


Zpět na homepage