Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Polštář na spaní v letadle APUS Relax

Cestovatelské kino: Černobyl

Menu
náš tip
12.02. do 12.02.
18:00 - 20:00
Kino Lucerna
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Cestovatelské kino: Černobyl

Radioaktivní mrak, který vystrašil Evropu. Večer si budeme vyprávět o milníku novodobé historie, ale i o životě v této oblasti před a po katastrofě.

 
Cena: 120 Kč
 
Kino Lucerna
Vodičkova 704/36
110 00, Praha 1
Vizitka pořadatele 
 

I takhle lidé vzpomínají na události před více než třemi dekádami, kdy se z čilého a moderního ukrajinského města stal celosvětový strašák. Vydejte se na cestu do Černobylu, který se po jaderné havárii změnil z pýchy sovětského zřízení na město duchů. Večer si budeme vyprávět o milníku novodobé historie, ale i o životě v této oblasti před a po katastrofě. Přijďte si poslechnout (radio)aktivní zážitky Kateřiny Vršanské, která je průvodkyní v černobylské zóně.

Kateřina Vršanská
vystudovala zahraniční obchod a cestovní ruch. Je nadšenou cestovatelkou, urbexerkou a odbornicí na černobylskou jádrovou zónu, kde pracuje jako průvodkyně. “Jako velký nadšenec jsem dostala nabídku na uvolněné místo českého a slovenského průvodce a taková nabídka se neodmítá,” říká Kateřina.

Vstupenky: bit.ly/Cernobyl1202
FB event: https://www.facebook.com/events/985885398467171/


Zpět na homepage