Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Největší kulinářský festival na světě!

V expozici na hodinku: Umění Asie napříč prostorem a časem

Menu
náš tip
18.04. do 18.04.
14:00 - 15:15
Národní galerie Praha – Salmovský palác
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
V expozici na hodinku: Umění Asie napříč prostorem a časem

Komentovaná prohlídka z nového cyklu vám představí hlavní díla nové stálé expozice Umění Asie napříč prostorem a časem.

 
Cena: od 80 Kč
 
Národní galerie Praha – Salmovský palác
Hradčanské náměstí 1
118 00, Praha 1
Vizitka pořadatele 
 

Komentovaná prohlídka z nového cyklu V expozici na hodinku se sinoložkou Noemi Guerrero vám představí hlavní díla nové stálé expozice Umění Asie napříč prostorem a časem. Uvidíte výtvarné a užité umění z čínské, japonské a islámské kulturní oblasti od 3. tisíciletí př. n. l. do současnosti a budete seznámeni s kontextem evropského orientalismu a sběratelství. 

Jak se rychle a snadno zorientovat v celé expozici? Navštivte prohlídku z naší nové řady V expozici na hodinku! Spolu s lektorem nebo kurátorem projdete hlavní části expozice a získáte základní přehled, který usnadní orientaci v prostoru i tématech.


Zpět na homepage