Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Kam v Praze na skvělou snídani

Balkan Bashavel

Menu
náš tip
11.07. do 11.07.
19:00 - 23:59
Radlická - kulturní sportovna
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Balkan Bashavel

Sezóna open-air Balkan Bashavelů pokračuje. V rytmech balkan beats, gypsy, reggae a world music pro vás budeme hrát my a náš zahraniční host.

Radlická - kulturní sportovna
Za ženskými domovy 125/5
15000, Praha 5
Vizitka pořadatele 
 

Křepčit budeme do 22:00 na place před Radlickou, potom až do konce party uvnitř.
Startujeme v combo:
MALALATA + Radio Barbã (BE) + Le Petit Nicolas

MALALATA (SK)
MALALATA působí na scéně už 17 let a je synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Dvojice slovenských DJs spojuje tyto rytmy do osobitých setů, které doplňuje o nespoutanou a nakažlivě energickou performance. Pod taktovkou MALALATA pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Japonsku či Mexiku. Duo svou show roztančilo festivaly Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising a vystoupilo na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel, Mahala Rai Banda nebo Fanfare Ciocarlia.

RADIO BARBÃ (BE, DJ set)
Cestovatel tělem i duší, jehož kořeny sahají do Belgie, nicméně mnohem častěji ho najdete toulat se východní Evropou. Řídí se heslem "Let Love Rule", a tak jeho turbulentní DJské mixy spojují východoevropské svatební šlágry, balkan grooves a transkontinentální gypsy punk.

 LE PETIT NICOLAS (CZ)
Talentovaný pražský DJ a producent, který pro vás naservíruje královskou porci chytlavých melodií, úderného beatu a představí nejznámější kousky z balkan beat a global bass scény.


Zpět na homepage