Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Nocleženka - Armáda spásy

Malá Strana září

Menu
náš tip
22.09. do 24.09.
10:00 - 20:00
Lemarket
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Malá Strana září

Malá Strana září! Festival nabídne kulturu, špičkové designéry i gastro.

Lemarket
Malá Strana
11000, Praha
Vizitka pořadatele 
 

První ročník festivalu Malá Strana září nabízí o víkendu od 22. do 24. září prozkoumat tuto čtvrť novýma očima.

V těch nejzajímavějších malostranských obchodech s designem, kosmetikou, šperky, ale také například v knihkupectvích, květinářstvích, restauracích, kavárnách a restauracích, bude probíhat velmi zajímavý program.

Uskuteční se tu například workshopy, besedy, a kromě dalších kulturních akcí, zde nakoupíte za speciální ceny. 

Cílem projektu Malá Strana září, který připravuje tým okolo Lemarketu a malostranského concept storu Ones, je ukázat, že nejkrásnější pražská čtvrť nepatří jen turistům a místní zde mohou posbírat nezapomenutelné kulturní i estetické zážitky. 

„Právě v concept storu Ones vznikla celá myšlenka o tom, že Malá Strana září. Je to místo plné lokálního designu, ale také se zde setkávají kreativci. Proto jsme zrovna tady pochopili, že vybrané obchody, kavárny a restaurace Malé Strany si zaslouží pozornost Pražanů,” vysvětluje organizátorka Elena Janota.

O to, aby žádný ze zapojených podniků, neunikl vaší pozornosti, se postará tištěná mapa, kde najdete nejen seznam vybraných míst, ale také informace o tom, jaký druh akce se u nich koná. 

Na webu www.malastranazari.cz najdete podrobnosti o projektech, které září. Zjistíte, že sem například patří mýdlárna Heleny Heinz, kterou do svého legendárního průvodce zapojil i Louis Vuitton, luxusní šperky 27jewelry, designér Alois Ficek nebo restaurace Café Savoy či galerie Křehký.

 


Zpět na homepage