Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Sauny v Praze 2023/2024

LUSTR 10

Menu
náš tip
21.09. do 26.09.
18:00 - 20:00
LUSTR
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
LUSTR 10

Mezinárodní festival ilustrace a komiksu LUSTR.

 
Cena: 330 Kč
 
Holešovická tržnice
Bubenské nábřeží 306/13
17000, Praha 7
Vizitka pořadatele 
 

Přijďte s námi oslavit 10. ročník největšího českého festivalu ilustrace a komiksu!

~ Hlavní výstava s názvem Metafest představí zahraniční ilustrátory a komiksové tvůrce, které ve svých regionech vybralo deset kurátorů zahraničních festivalů podobného ražení. LUSTR tak na oslavu svých 10, narozenin přiveze hosty z celého světa.

~ Národní scéna letos představí tu českou - zrekapituluje totiž ty nejvýraznější účastníky uplynulých 10 let a současně představí jejich aktuální tvorbu.

~ Kromě LUSTRU letos slaví 10. výročí založení také ilustrátorské duo Tomski&Polanski, jemuž bude rovněž věnována část výstavního programu. Půjde o ojedinělou možnost vidět širší přehled tvorby Lukáše Tomski a Ilony Polanski, kteří patří k nejúspěšnějším tvůrcům současné české ilustrace.

~ Tradiční částí výstavního programu je pak Showcase mladých talentů, volná přehlídka toho nejlepšího, co se urodilo v ateliérech za poslední rok. To nejčerstvější z ilustrátorské scény, a nová jména na jednom místě.
Připravujeme také doprovodný program, workshopy a další překvapení.


Zpět na homepage