Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Sauny v Praze 2023/2024

Karlův průvodce mladého gaye po Praze

Menu
náš tip
22.09. do 22.09.
19:00 - 21:00
Pragulic - Poznej Prahu jinak!
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Karlův průvodce mladého gaye po Praze

O tom, jaké to bylo vyrůstat v devadesátkové Praze, experimentovat se svou sexualitou, drogami a objevovat svou odlišnou orientaci.

 
Cena: 300 Kč
 
Pragulic-Poznej Prahu jinak!, z.s.
Staroměstské náměstí 4/1
11000, Praha 1
Vizitka pořadatele 
 

Možná znáte film Mandragora, který popisuje dětskou gay prostituci. Karel v této době vyrůstal a znal osobně některé postavy, dle kterých byl film natočen a dokonce se ve filmu krátce objevil jako kompars. Ví, jak to tehdy chodilo, sám točil gay porno, podnik Oáza, kde se Mandragora natáčela, znal velmi dobře.

 

Návštěvníci se tak během prohlídky přenesou do doby, kterou už dnešním pohledem nelze pochopit. Vaše tour začne na Karláku, kde je to po setmění i dnes trochu divočejší. Trasa povede přes centrum, Karel vám ukáže vyhlášené podniky devadesátek, kde se lovili zákazníci, Hlavák, kde se odehrával zásadní děj filmu Mandragora, a tour zakončíte v sex shopu a kabinkách.

 

Karel vypadá jako skejťák v letech, s mikinou a čepicí s placatým kšiltem a tváří plnou hlubokých vrásek. Narodil se v Praze a táhne mu už skoro na šedesát. Vyrůstal sice v úplné rodině, ale táta byl alkoholik, a jak Karel říká, ten gen závislosti zdědil po něm. Vystudoval střední školu, absolvoval 2 roky na vojně, a i když celou dobu znal svou orientaci, coming out udělal až po ní. A protože si chtěl užívat a měl rád sex, rozjel to naplno. Večírky, příležitostná prostituce, drogy, chlast – klidně i 2 litry vodky za den. Sám se přihlásil do léčebny, ale místní prostředí neustál a odešel. Kvůli závislostem přišel o všechny peníze a skončil na ulici. Aktuálně žije ve stanu na ulici se svým kamarádem a pracuje na vrátnici Pražského kreativního centra

 

P.S.: Pokud nebudete Karlovi rozumět, nebojte se ozvat a požádat ho, aby mluvil pomaleji. Sám o tom ví, ale někdy se zapomene a začne drmolit. Byla by škoda nechat si ujít zajímavé informace jen kvůli ostychu ho na to upozornit.


Zpět na homepage