Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  VELKÝ DEN DĚTÍ S MATTEL

Zodiac Patres - úniková hra

Menu
náš tip
01.01. do 31.12.
08:00 - 23:59
THE CHAMBER Escape Game Prague
web
 • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
  neumožňuje vygenerovat akci přímo.

  Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
  se musíte nejprve přihlásit.
Zodiac Patres - úniková hra

Za hodinu si pro Vás odvedou na popraviště. Budete se litovat, nebo dáte hlavy dohromady a ukážete, že vám nikdo svobodu nevezme?

THE CHAMBER Escape Game Prague
Petrské náměstí 1186/1
11000, Praha 1
Vizitka pořadatele 
 

Zodiac Patres je vysoce atmosférická úniková hra plná překvapení, nečekaných hádanek a neotřelých řešení. Od začátku do konce na vás bude dýchat tíživé prostředí autentického, stovky let starého vězení plného děsivých nástrojů a stop po mnoha nešťastnících před vámi. Dojde nejen na Váš mozek, ale i šikovnost a zručnost!

Každý to zná. To si takhle jdete večer z hospody domů a na paty se Vám nalepí podezřelé individuum v lehce středověkém outfitu a mumlá si něco v cizím jazyce. Přestože si drží odstup, víte o něm. Chcete se ale vyhnout konfrontaci s nějakým potrhlým turistou a ignorujete ho, dokud nezmizíte ve svém domě. Vyčistíte si zuby, nakrmíte andulku a jde se do hajan.

Střih, přítmí, chlad, zděšení! Probouzíte se v neznámé starobylé místnosti, uprostřed které stojí masivní stůl a za ním několik postav ve středověkých hábitech, hovořící těžko srozumitelnou staročeštinou. Vše okolo Vás vypadá, jako byste se ocitli ve středověku. Postavy o sobě prohlašují, že jsou trestním tribunálem jistého prastarého řádu, jenž má za úkol chránit tajemství z hluboké minulosti.

Prý jste se dopustili vážného zločinu, za který nad Vámi bezprostředně vynášejí trest nejvyšší – upálení. Marně se snažíte bránit že Vaším největším prohřeškem bylo pozdní podání daňového přiznání. Pánové svému bláznivému scénáři věří a žalářník Vás nevybíravým způsobem odvádí do temného vězení, ve kterém budete čekat na nevyhnutelné.

Nemůžete věřit tomu, že je to realita. Ta banda bláznů evidentně stále žije ve středověku, mají vás v hrsti a vám nezbývá, než hrát dle jejich pravidel. Strávíte čas v žaláři litováním sama sebe, nebo opět prokážete své schopnosti a pomocí perfektní týmové spolupráce uniknete ze spárů této podivné sekty?

 • dobrodružná

 • 60 minut

 • 2–6 hráčů (doporučený počet 4–5)

 • střední náročnost

 • vhodná pro rodiny


Zpět na homepage