Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Zavřít reklamu
  Praha Karla IV. – středověké město

Legendy 2023

Menu
náš tip
27.05. do 28.05.
09:00 - 17:00
LEGENDY 2023
web
  • Omlouváme se, ale Vaše zařízení
    neumožňuje vygenerovat akci přímo.

    Pro zaslání náhradního exportu v e-mailu
    se musíte nejprve přihlásit.
 
Legendy 2023

LEGENDY 2023 - 28. května 2023 Výstaviště Praha Prestižní motoristická slavnost slaví 10 let od svého založení v roce 2013. LEGENDY

 
Cena: 600 Kč
 
LEGENDY - motoristická slavnost s.r.o.
Výstaviště Praha
170 00, Praha 7
Vizitka pořadatele 
 

Prestižní motoristická slavnost slaví 10 let od svého založení v roce 2013. LEGENDY se staly největší a nejprestižnější motoristickou událostí v České republice. Představují přes 1000 exponátů v podobě historických vozů, sportovních automobilů, závodních speciálů, motocyklů, karavanů a obytných vozů a součástí jsou velké soutěže a kulturní program. 

 

Slavnosti se účastní značky FERRARI, Porsche, Mercedes-Benz, ŠKODA Auto, HYUNDAI, Ford, Range Rover, Jaguar, SUBARU, Alfa Romeo, BMW, Ducati, Indian, Segway, Royal Enfield, JAWA a mnoho dalších.

 

Slavnost LEGENDY má za cíl inspirovat k vášni pro motory všech druhů a stáří. Automobily a motocykly považujeme za umělecká díla na kolech. Obdivujeme je, jsou naší vášní. Milujeme je, protože nám dávají radost a svobodu.

 

Slavnost LEGENDY je pro každého fanouška motorů. Své si zde najdou dědečkové, kteří budou vzpomínat. Tátové, kteří se budou inspirovat. Děti, které se budou zamilovávat. Maminky potěší mnoho doprovodných aktivit, dětské zóny, mnoho kvalitního občerstvení a zajímavý kulturní program.

 

LEGENDY jsou slavností pro celou rodinu. Bohatý program je koncipován na celý den. Přijďte dopoledne a domů vyražte až na konci dne. Nespěchejte, obdivujte, diskutujte, radujte se!

 

Těšíme se na vás!

 

Informace:

www.legendy.cz

FaceBook - LEGENDY 

Instagram - LEGENDY

 

Vstupenky:

Dospělá 18+ na 1 den: 600Kč

Zlevněná: 350Kč

Dětská 6+: 100Kč

Ceny jsou uvedeny pro prodej na místě slavnosti s 10% DPH. 

Platba v hotovosti i kartou.

 

#legendy2023 #Shell #mercedesbenz #ferrari #Praha #VystavistePraha #slavnost #vystava #motorshow #autoshow #veletrh #zabavaprocelourodinu #luxus #vasen #prestiz #inspirace

 

 


Zpět na homepage